Fitness centrum

0 m2
plochy na cvičenie
0
posilňovacích strojov
0
kardio strojov

Zacvičte si na starej klasike posilňovacích strojov v novom priestore.

Nachádza v suteréne budovy v zadnom trakte. Fitness má čistú plochu pre cvičenie 335 m2 na ktorej sú pre vás pripravené posilňovacie zariadenia na posilňovanie všetkých svalových partií a na vykonávanie strečingových a aeróbnych cvičení.

Maximálna kapacita fitness je stanovená na 50 cvičiacich osôb aby boli zabezpečené kvalitné podmienky pre každého cvičiaceho. Cvičiacim sú k dispozícii mužské a ženské šatne so sprchami, uzamykateľné skrinky na odloženie oblečenia a toalety. Vstup do fitness je na základe zakúpenia jedno rázového lístka alebo mesačnej permanentky, ktoré si môžete zakúpiť priamo na recepcii vo fitness. Taktiež máte na recepcii možnosť zakúpiť si rôzne nápoje a snacky pre doplnenie energie počas a po cvičení.

OTVÁRACIA DOBA


Pondelok 06.30 – 21.30
Utorok 06.30 – 21.30
Streda 06.30 – 21.30
Štvrtok 06.30 – 21.30
Piatok 06.30 – 21.30
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ
Každý deň sanitárna prestávka 10.30 – 12.00

CENNÍK


Momentálne našim návštevníkom ponúkame nasledovné možnosti vstupu pre využitie fitness centra:

  • jednorazový vstup 4,- EUR

  • permanentka 33,- EUR
    (s platnosťou 1-mesiac od zakúpenia)

AKCEPTUJEME


logo MultiSport A rgb
tmu_web
tc_web

OSOBNÍ TRÉNERI

Vstup do fitnesscentra pre osobného trénera je bezplatný, avšak za podmienky, že osobný tréner necvičí. Pokiaľ bi mal osobný tréner záujem si vo fitness centre zacvičiť, mimo alebo počas tréningu, ponúkame možnosť “zaslúžiť si” mesačný vstup do fitnescentra bezplatne. Pre viacej informácii sa informujte na recepcii.

SKUPINY

Ponúkame Vám tiež možnosť prenájmu celého fitness centra pre Vašich zamestnancov, členov klubu, kamarátov. V prípade záujmu o takýto prenájom, prosím, kontaktujte prevádzku Športovej haly Mladosť. Minimálna doba prenájmu fitness centra pre skupinu  je 1 hodina. Prenájom je možné zabezpečiť aj v hodinách mimo prevádzkovej doby pre verejnosť.


Obsadenosť fitness centra skupinami je len informatívne. Pre aktuálnu informáciu sa informujte priamo vo fitness centre

No events available in fitness category!
No events available!
X