Velká multifunkčná hala – hala E

0 m2
plochy na prenájom
0 m
výška stropu
0
kapacita tribúny

Veľká multifunkčná hala ponúka široké športové a aj mimo športové využitie.

Vyhovuje podmienkam usporiadania extraligových súťaží vo volejbale, futsale, florbale a usporiadaniu medzinárodných súťaží v modernej gymnastike a džude. Ponúka súčasné využitia hádzanárskeho ihriska a basketbalového ihriska resp. volejbalového ihriska. Taktiež je možné halu vybaviť troma volejbalovými ihriskami alebo dvoma zmenšenými futsalovými ihriskami.


Hala je počas bežných prenájmov rozdelená plachtovou stenou na dve časti a to časť E2/3 o rozmeroch 30 x 42 m bez rozložených tribún (22 x 42 m s rozloženými tribúnami) a druhú časť označenú ak o E1/3 o rozmeroch 30 x 24 m.

SPOSOB VYUŽITIA HALY

  • volejbal
  • sálový futbal
  • hádzaná
  • basketbal
  • moderná gymnastika
  • floorball
  • džudo
  • karate
  • zápasenie
  • bojové umenia
  • spoločenské tance
  • prednášky a semináre
  • koncerty
  • firemné dni
  • výstavy

OBSADENOSŤ HALY

Obsadenosť haly je len informatívna. Môže sa meniť v závislosti od plánovaných mimoriadnych podujatí a prenájmov.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
07:00
Baraberi
07:00 - 08:00
07:30
08:00
Slávia EU - volejbal
08:00 - 09:30
Slávia EU - volejbal
08:00 - 09:00
Slávia EU - volejbal
08:00 - 09:30
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
EIS
10:45 - 11:45
EIS
10:45 - 11:45
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
EIS
13:50 - 14:50
14:00
Športová akadémia Mteja Tótha
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Slávia EU - volejbal
15:00 - 18:30
Slávia EU - volejbal
15:00 - 18:30
Slávia EU - volejbal
15:00 - 18:30
Slávia EU - volejbal
15:00 - 18:00
Slávia EU - volejbal
15:00 - 18:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Eisele
18:00 - 19:30
Futsal - Extraliga/Liga
18:00 - 22:00
18:30
Pinerola
18:30 - 20:30
AK 47
18:30 - 20:00
Wild Boys 2002
18:30 - 20:00
19:00
19:30
Gemeran
19:30 - 21:00
20:00
Baraberi
20:00 - 21:30
Pinerola
20:00 - 21:30
20:30
Situm
20:30 - 21:30
21:00
Slovan Bratislava "B"
21:00 - 22:00
21:30
Madari
21:30 - 23:00
22:00
22:30

Pondelok

  • EIS
    13:50 - 14:50
  • Slávia EU - volejbal
    15:00 - 18:30
  • Pinerola
    18:30 - 20:30
  • Situm
    20:30 - 21:30

Utorok

  • Slávia EU - volejbal
    08:00 - 09:30
  • EIS
    10:45 - 11:45
  • Športová akadémia Mteja Tótha
    14:00 - 15:00
  • Slávia EU - volejbal
    15:00 - 18:30
  • AK 47
    18:30 - 20:00
  • Baraberi
    20:00 - 21:30
  • Madari
    21:30 - 23:00

Streda

  • Baraberi
    07:00 - 08:00
  • Slávia EU - volejbal
    15:00 - 18:30
  • Wild Boys 2002
    18:30 - 20:00
  • Pinerola
    20:00 - 21:30

Štvrtok

  • Slávia EU - volejbal
    08:00 - 09:00
  • EIS
    10:45 - 11:45
  • Slávia EU - volejbal
    15:00 - 18:00
  • Eisele
    18:00 - 19:30
  • Gemeran
    19:30 - 21:00
  • Slovan Bratislava "B"
    21:00 - 22:00

Piatok

  • Slávia EU - volejbal
    08:00 - 09:30
  • Slávia EU - volejbal
    15:00 - 18:00
  • Futsal - Extraliga/Liga
    18:00 - 22:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
07:00
Andis
07:00 - 08:00
07:30
08:00
Slávia EU - volejbal
08:00 - 09:00
Slávia EU - volejbal
08:00 - 09:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
Pravda
11:00 - 12:00
11:30
12:00
12:30
13:00
Danubia MG
13:00 - 15:30
13:30
14:00
TJ Slávia STU - MG
14:00 - 18:00
14:30
TJ Slávia STU - MG
14:30 - 17:30
15:00
BK Inter
15:00 - 17:00
BK Inter
15:00 - 17:00
15:30
BK Inter
15:30 - 17:30
16:00
16:30
17:00
TJ Slávia STU - MG
17:00 - 19:30
TJ Slávia STU - MG
17:00 - 19:30
17:30
PosAm
17:30 - 19:00
BK Inter
17:30 - 20:30
18:00
BK Inter
18:00 - 21:00
18:30
19:00
Fisher
19:00 - 20:00
19:30
Dell
19:30 - 21:30
Kummer
19:30 - 20:30
20:00
Dell
20:00 - 22:00
20:30
Ravijoma
20:30 - 22:30
Partners Group
20:30 - 22:00
21:00
21:30
EU
21:30 - 22:30
22:00

Pondelok

  • Danubia MG
    13:00 - 15:30
  • BK Inter
    15:30 - 17:30
  • PosAm
    17:30 - 19:00
  • Fisher
    19:00 - 20:00
  • Dell
    20:00 - 22:00

Utorok

  • Slávia EU - volejbal
    08:00 - 09:00
  • Pravda
    11:00 - 12:00
  • TJ Slávia STU - MG
    14:30 - 17:30
  • BK Inter
    17:30 - 20:30
  • Ravijoma
    20:30 - 22:30

Streda

  • BK Inter
    15:00 - 17:00
  • TJ Slávia STU - MG
    17:00 - 19:30
  • Dell
    19:30 - 21:30
  • EU
    21:30 - 22:30

Štvrtok

  • BK Inter
    15:00 - 17:00
  • TJ Slávia STU - MG
    17:00 - 19:30
  • Kummer
    19:30 - 20:30
  • Partners Group
    20:30 - 22:00

Piatok

  • Andis
    07:00 - 08:00
  • Slávia EU - volejbal
    08:00 - 09:00
  • TJ Slávia STU - MG
    14:00 - 18:00
  • BK Inter
    18:00 - 21:00
No events available!
X